O nas

Firma F.H.U. RADIUS Krzysztof Labacki zajmuje się doborem technicznym i dystrybucją przemysłowych elementów przeznaczonych do przenoszenia napędu. Bazując na własnym wieloletnim doświadczeniu i rozległej wiedzy inżynierskiej, możemy służyć pomocą w rozwiązywaniu technicznych problemów konstrukcyjno-eksploatacyjnych. Mając do dyspozycji bardzo szeroką ofertę renomowanych producentów takich elementów, jak np. Motoreduktory, sprzęgła, koła pasowe, wały przegubowe, hamulce czy pierścienie zaciskowe, możemy zapewnić skonfigurowanie takiego zespołu, który spełni zróżnicowane oczekiwania klientów.

Dysponując dobrze zaopatrzonym magazynem możemy dostarczyć Państwu zamówiony towar w przeciągu kilku dni. Na pozostałe elementy, których nie posiadamy “na półce”, czas oczekiwania jest limitowany cotygodniowymi dostawami od producentów. Nasi dostawcy należą do światowej czołówki firm produkujących wysokiej jakości wyroby, które spełniają wszelkie kryteria norm europejskich. My ze swojej strony zapewniamy Państwu niezawodny towar w przystępnej cenie, terminowe dostawy oraz pełną gwarancję obejmującą dostarczone elementy techniki napędowej. Świadczymy również wszelkie usługi serwisowe (zarówno gwarancyjne, jak też pogwarancyjne) związane z naprawami motoreduktorów różnych producentów.

Jednocześnie chciałbym zapewnić, że decydując się na pierwszy kontakt handlowy z naszą firmą, możecie Państwo liczyć na nasz profesjonalizm oraz przede wszystkim na naszą pełną sympatii i zrozumienia postawę wobec każdego klienta.

Ponownie zapraszam do złożenia nam tego pierwszego zapytania, ponieważ jestem przekonany, że będzie to początek naszej, korzystnej dla obu stron, wieloletniej współpracy.

Serdecznie pozdrawiam

Krzysztof Labacki